Nemzetközi ortodox hittantábor Miskolcon

Ahtirkai_ikonÖrömmel hirdetjük, hogy 2016. június 27.-július 2. között a miskolci Szentháromság ortodox egyházközség hittantáborba várja az érdeklődő, közösségre vágyó gyermekeket.

Helyszín: a Szentséges Istenszülő Ahtirkai ikonját őrző templom hangulatos kertje és a parókia.

Előzetes tábori program: mindennapi lelki töltekezés, izgalmas programok, kirándulás, strandolás, sport, kézműves foglalkozások.

A tábor szombaton, az Istenszülő Ahtirkai ikonjának ünnepén szent liturgiával zárul, amelyre mindenkit szeretettel várunk!

Jelentkezni lehet 2016. május 31-ig, postai vagy elektronikus úton, a hirdetés végén olvasható jelentkezési lap kitöltésével és elküldésével.

A tábor költsége: 15.000 Ft/fő, amely tartalmazza az ötnapos szállásköltséget, a napi háromszori étkezést és a belépőjegyeket. Az összeget kérjük az egyházközség számlájára utalni, a következő számra: 11100702-18795495-36000001

Bővebb információt a következő címeken kaphatnak a jelentkezni szándékozók:

Krank Andrea: 06 70/772-8258; krankandrea@gmail.com, amelyre a jelentkezés is elküldhető, vagy a 3525 Miskolc, Deák tér 7. levelezési címre.

Ezenkívül: Varga Márta: 06 70/425-9991; vmorthodoxia@gmail.com.

Szeretettel várjuk a találkozást és az együttlétet!

Jelentkezési lap az „Athirkai Istenszülő” nyári nemzetközi gyermektáborra, 2016.
A gyermek neve:

TAJ szám:

Születési hely, idő:
Szülő (gondviselő) neve, elérhetősége:
A gyermek lakhelye:
Esetleges gyógyszer-érzékenység, nem fertőző betegség:
Vasúti, ill. egyéb kedvezmény:
A gyermek mobil telefonszáma:

Vélemény, hozzászólás?